Kontroler jakości (praca przy komputerze)

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Midocean, w dniu: 2021-07-03

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Jesteś perfekcjonistą? Lubisz analizować i nie boisz się wyrażać własnego zdania?
Szukamy właśnie Ciebie!

Zadania:

• kontrola jakości nadruków i produktu
• weryfikacja zgodności nadruków i produktów oraz działań produkcyjnych ze specyfikacją, standardami i procedurami
• opiniowanie jakości nadruku

Wymagania:

• biegła obsługa komputera

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• bezpłatny dojazd autobusem/bezpłatny parking
• dofinansowanie do Multisport/Multibilet
• dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
• Program Wsparcia Pracowników
• półgodzinną przerwę w czasie pracy

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 782 998 997, E-mail: rekrutacja@midocean.com

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRuda.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty