Operator produkcji (drukarz)

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Midocean, w dniu: 2021-08-01

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Operator produkcji (drukarz) - Ruda Śląska

Zadania:

- wykonywanie nadruków na gadżetach reklamowych – udział w tworzeniu wyjątkowych upominków i produktów reklamowych marek rozpoznawalnych na całym świecie!

- obsługa maszyn drukujących

- prace manualne

- kontrola jakości nadruku

Wymagania:

- chęć do pracy i zaangażowanie

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową

- atrakcyjne wynagrodzenie + określona ścieżka rozwoju

- bezpłatny przewóz dla pracowników z Katowic, Chorzowa, Świętochłowic i Rudy Śląskiej !

- bezpłatny parking

Zobacz jak pracujemy https://www.youtube.com/watch?v=TLMkbCKI-V4

CV proszę przesyłać na rekrutacja@midocean.com

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: rekrutacja@midocean.com

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRuda.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty